דברו איתנו ב-WhatsApp טל: 052-8022374

על גרין בלק טי

שמי טניה, עליתי ארצה ממזרח רוסיה, ממחוז השוכן סמוך לגבול עם סין כך ששתיית התה עבורי היא עניין שגרתי.

גם לאחר העלייה, טיילתי בסין ואיך אפשר לטייל בסין מבלי להיות נוכח בטקס התה הסיני המסורתי? בהיותי אוהדת מושבעת של תה סיני, אפילו לא דמיינתי עד כמה רחוקה אני מלהבין מהו בעצם התה וכיצד בוחרים אותו נכון, חולטים, מאחסנים וכו'.

טקס התה האמיתי וכל האווירה שמסביב לו, הטביעו בי חותם עמוק, זה הפך לתחביב ולאחר מכן לתחום עניין. למדתי על עוד ועוד סוגי תה חדשים, להבחין ביניהם ולהבין אותם, השתדלתי להבחין בכל קשת הטעמים והגוונים.

אך אין זה מספיק רק להבין בתה. חשוב היה לי לדעת איך ואיפה הוא גדל, כיצד מעובד ומאוחסן, כיצד מתמחרים את התה ומדוע המחירים שונים כל כך. אם השאלות הללו נסעתי למטעים, השתתפתי בקטיפים והכרתי את חקלאי התה אשר הקדישו את חייהם לתחום הנפלא הזה.
כך, עם הזמן נולדה חנות גרין בלק טי. היה לי חשוב אז, ב2015 וחשוב לי גם היום לחלוק אתכם באושר האין סופי שעוטף את העולם התה.

צריך להכיר בעובדה ששתיית התה בארץ אינה דבר שכיח. קיימים דפוסים שונים מדוע הקהל הרחב מעדיף קפה על פני המשקה הקסום הזה. מה גם שטקס התה מנוגד לכל רמז של חיפזון ואילו קצב החיים כהיום מקשה עלינו להירגע ולמצוא זמן לתהליך החליטה.

לכן השקעתי במחשבה כיצד אדם עסוק שכל דקה חשובה לו, בכל זאת יכול יהיה לשמור על בריאותו באמצעות שתיית התה.

אז הבנתי שבעולם המשוגע שלנו לא ייתכן שהתה לא ילווה בעיצוב מושך. עיצוב שאינו רק יפה ומסוגנן אלא גם שימושי.

הכלים המוצעים עבורכם, לקוחותיי היקרים, מאופיינים בעיצוב מושלם המשלב גם שימושיות והם מתאימים גם לבית וגם לאירוח (הרי כולנו אוהבים מדי פעם להפתיע את אורחינו במשהו מיוחד)

ועוד דבר – הכלים הללו יהפכו לפתרון מעולה בסביבה משרדית. הכוסות והספלים המיועדים לשימוש אישי יסתדרו יפה על שולחן העבודה שלכם. הם קלים בתחזוקה ואף יוצרים אווירה .מכובדת. כל אורח או לקוח שלכם ירצה דבר כזה גם לעצמו

והעיקר הוא שתוכלו ליהנות מהתה שאפשר להכין במהירות, בלי לעצור עיסוקים חשובים, בלי , להסתבך ועם כל זה – לעשות אותו נכון, בריא וטעים.

X